Клей для пенопласта KLEYZER KP-100
Главная / Клея для теплоизоляции
Клей для пенопласта KLEYZER KP-100
104.83 грн.

KLEYZER KP-100-Высокоэффективный клеящий раствор для пенополистирола, используется в системах утепления фасадов "лёгким мокрым" методом для приклеивания пенопла

KLEYZER KP 100
Високоефективна клеюча суміш
для приклейки пінополістирольних плит
Застосування
Високоефективна клеюча суміш КР 100 для приклеювання пінополістерольних плит до бетонних, цегляних, цементно – піщаних та інших поверхонь. Використовується в системах утеплення фасадів «легким мокрим» методом.
Характеристика
Еластичний, має відмінне зчеплення з більшістю будівельних основ, зокрема з бетоном (в тому числі газобетоном), гіпсовими штукатурками, безшовними підлогами, цегляними стінами. Морозостійкий та вологостійкий.
Підготовка поверхні
Поверхня повинна бути міцною, що не деформується, рівною, чистою та сухою. Перед нанесенням клею поверхню необхідно очистити від бруду і пилу, залишків жирів, олив, вапна й інших речовин, що зменшують адгезію клею до основи. Вологоємні основи (наприклад, цементно-вапняна штукатурка або газобетон), гіпсові та ангідрити, а також усі інші основи, що постійно піддаються постійній дії вологи, рекомендується заздалегідь заґрунтувати цим самим клеєм. Роботи з підготування поверхні необхідно закінчити не пізніше ніж за 24 години до початку робіт.
Приготування клею до використання
Розчин засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції 25 кг сухої суміші (мішок) на 5-6 літрів води. Добре перемішати (не менше 3 хв.) мішалкою або низько швидкісним дрилем з насадкою до однорідної маси без грудочок. Після чого розчин витримати 8-10 хвилин та знов добре перемішати. Готовий розчин клею необхідно використати упродовж 60 хвилин.
Спосіб застосування
Розчин клею наноситься тонким шаром на поверхню пінополістерольних плит по периметру шириною 5-6 см і в середині периметра плити сформувати 6-10 точок діаметром близько 10см. Площа плити, покрита клеєм, складати не менше 35-40%. Клею чий розчин не повинен потрапляти на торці плит, залишки клею потрібно видалити. Після нанесення клею плити необхідно приложити та притиснути до поверхні. Розташування плит можна коригувати впродовж, приблизно 15 хвилин після їх приклеювання.
Увага!!!
Розчин, реагуючи з водою, дає лужну реакцію, в зв'язку з цим слід берегти очі та шкіру, а також уникати вдихання пилу сухої суміші. У випадку потрапляння розчину в очі, слід промити їх великою кількістю води та звернутися до лікаря.
Рекомендації
Роботи з вкладання пінополістерольних плит необхідно виконувати при температурі повітря від +5 до +30 градусів по С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20 градусів по С. В інших умовах робочі параметри клею можуть змінитися. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його використання в інших цілях та умовах, що не передбачені інструкцією.
Зберігання
Суміш КР 100 слід зберігати в упакованому вигляді в закритих сухих приміщеннях.
Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення.
Технічні характеристики
цемент, пісок, добавки.

Применение

Высокоэффективный клеящий раствор для пенополистирола, используется в системах утепления фасадов «лёгким мокрым» методом для приклеивания пенополистирольних плит к бетонным, кирпичным, цементно-песчаным и других поверхностям.
Потребление:
4-6 кг/м2 в зависимости от вида поверхности и толщины нанесения
Упаковка:
Мешок – 25 кг


Есть вопросы по этому товару?
Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.
 
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы относительно товара
Отправить
Полезные статьи
Акции
 
 
Яндекс.Метрика