Клей для плитки "эластичный" KLEYZER KN-20
Главная / Клея для плитки и камня
Клей для плитки "эластичный" KLEYZER KN-20
151.04 грн.

Еластичний, використовується для укладання будь-яких видів плитки при зовнішніх і внутрішніх роботах на основи, що деформуються.

 

Клей Kleyzer KN 20 еластичний, використовується для укладання будь-яких видів плитки при зовнішніх і внутрішніх роботах на основи, що деформуються, наприклад, гіпсокартонні і деревностружкові плити, тераси, балкони, на цегляні, цементно-вапняні, цементно-піщані і ін. поверхні, а також для укладання плитки на старе керамічне облицьовування.

Характеристика:

Високоефективний розчин для керамічних і кам'яних плит KN 20, володіє еластичністю, дуже хорошим зчепленням з більшістю будівельних основ. Зокрема з бетоном (у тому числі клітинним), гіпсовими штукатурками, безшовними підлогами, цегляними стінами. Морозостійкий і вологостійкий.

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути міцною, недеформованою, рівною, чистою і сухою. Перед нанесенням клею поверхню необхідно очистити від бруду і пилу, залишків жирів, масел, вапна і інших речовин, що зменшують адгезію клею до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки поверхні слід видалити. Вологоємні основи (наприклад, цементно-вапняна штукатурка або газобетон), гіпсові і андигридні, а також всі інші основи, що піддається постійній дії вологи, рекомендується заздалегідь обробити розчином утвореним змішуванням Kleyzer KN 20 та ґрунтовки Клейзер GT-24 (в пропорції приблизно 1,5 л. GT-24 до 10 кг KN 20). Роботи по підготовці поверхні необхідно закінчити не менше, ніж за 10 годин до початку облицювальних робіт.

Приготування суміші

Вміст мішка поступово всипати в чисту воду при температурі +15-20 0С постійно перемішуючи змішувачем з малими обертами до отримання однорідної маси без згустків. На 25 кг. суміші потрібно додати 5,0-6,0 л. води. Приготовлену суміш залишити на 5-8 хв. і ще раз ретельно вимішати. Термін використання приготовленої суміші приблизно 30-40 хв.

Увага!

Передозування води приведе до зменшення міцності підлоги та може призвести до розшарування основи.

Спосіб використання:

Розчин клею наноситься тонким шаром на підготовлену поверхню за допомогою металевого шпателя або терки і розгладжується зубчатим шпателем. За один прийом наноситься така кількість розчину, яка можна використовувати протягом 15 хвилин.
Після нанесення клею плитку необхідно прикласти і притиснути до поверхні, коректувати плитку можна протягом, приблизно, 15 хвилин після її приклеювання. Товщина шару клею повинна бути не менше 2 мм Залишки клею необхідно акуратно видалити до його затвердіння вологою губкою. Затирати шви можна починати не ранніше, ніж 24 години після укладання плитки.

Увага!!!

Розчин реагує з водою, дає лужну реакцію, в зв'язку з чим, потрібно берегти очі та шкіру, а також уникати вдихання пилу сухої суміші. У випадку попадання розчину в очі, потрібно промити їх великою кількістю води і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

У фірмовому герметичному пакунку не більш як 6 місяців від дати виготовлення.

Технічні характеристики:

Склад: цемент, пісок, добавки. Об'ємні пропорції змішування / вода: розчин / - близько 1: 3,5 Насипна густина сухого розчину - близько 1,4 кг/літр. Об'ємна густина свіжого розчину - близько 1,9 кг/літр. Час використання - близько 60 мін.
Витрата сухого розчину -
близько 2,3 кг/кв.м. (зубець 4 х 4 х 4 мм)
близько 2,7 кг/кв.м. (зубець 6 х 6х 6 мм)
близько 3,1 кг/кв.м. (зубець 8 х 8 х 8 мм)
Зчеплення по мокрому - мінімум 0,60 МРа Зчеплення по сухому - більше 1,00 МРа З'єднання, використовування через 24 години Сповзання плитки - відсутнє Температура застосування - від +5 до +30 оС Термін придатності сухої суміші - 6 місяців Упаковка мішок 25кг.

 


Есть вопросы по этому товару?
Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.
 
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы относительно товара
Отправить
Полезные статьи
Акции
 
 
Яндекс.Метрика