Кладочая теплая суміш для арболіта Kleyzer KTS
Главная / Кладочные смеси
Кладочая теплая суміш для арболіта Kleyzer KTS
105.90 грн.

Кладочний розчин Kleyzer KTS з перлітом

Суха кладочна тепла суміш Kleyzer KTS на основі цементу з добавкою перліту, для кладки арболіту, пористої кераміки, піно - і газобетоних блоків, цегли

Застосування  Kleyzer KTS

Розтвор призначений для  кладки і з'єднання  перегородок з високими термоізоляційними властивостями, особливо  для зведення стін із блоків, пустотілих блоків або  теплозберігаючої цегли. Використовується також,  для зведення внутрішніх і зовнішніх стін, не  схильних до постійного впливу вологи, із повюдно  поширених блоків та  пустотілих блоків.

Піодготовка основи

Основа повинна бути сухою і міцною, без  очевидних  руйнувань, поверхня перед укладкою необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин, перешкод  адгезії розтворних сумішів  до основи  і видалити рихлі місця.

Підготовка розтвору

Суху суміш потрібно висипати в ємкість  яка містить необхідну кількість чистої, холодної води (температура води +15 до +25 С) із розрахунку  5 - 6 л води на 25 кг сухої суміші  перемішуючи за допомогою низькооборотної дрелі-мішалки до отримання однорідної маси без комків.  Залишити на певний час  дозрівання складає  5 хвилин і знову ретельно перемішати. Розтвор повинен мати густу консистенцію так, щоб при нанесенні розтвора на поверхню,  він не розпливався.

Спосіб застосування Kleyzer KTS

Приготовлену суміш  "KLEYZER KTS" наносять  рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або  стального шпателя. Рекомендуєма товщина робочого шва від 8 до 10 мм. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологи повітря, і складає мінімум  24 години. Блоки укладаються на  розподілену розтворну суміш, а їх положення корегується за допомогою  додаткових інструментів,  які є у кожного  муляра . Витіснений  із швів надлишок розтвору  слід зібрати енергійним рухом кельми. Роботи  слід виконувати в сухих умовах  при температурі основи від  5 - 25 С. Після закінчення робіт інструмент потрібно вимити, при виконанні робіт необхідно також  дотримуватись вимогам чинної нормативної документації. 

УВАГА

Необхідно  уникати контакту з шкірою, а також захищати очі.  В разі потрапляння в очіг - ретельно промити їх чистою водою і звернутися до лікаря. В випадку контакту з шкірою - промити її водою. Рекомендується застосовування   рукавиць і захисної одежі.

Зберігання

Зберігати  в непошкодженній  фірменній упаковці в сухому приміщенні  на протязі 12 місяців від  дати виготовлення , вказаній  на упаковці. Упаковка: Мішки по 25 кг

 


Есть вопросы по этому товару?
Вы можете задать нам вопрос(ы) с помощью следующей формы.
 
Ваше имя
E-mail
Ваши вопросы относительно товара
Отправить
Полезные статьи
Акции
 
 
Яндекс.Метрика