Описание категории
 Суха кладочна суміш на основі цементу з полімерними модифікаторами для кладки пористих (піну- та газобетонних газосилікатних) блоків,  цегли.
ЗАСТОСУВАННЯ:
Суміш призначена для кладки пористих  (піно- та газобетонних, газосилікатних) блоків, цегли. За рахунок високої агдезії до основи забезпечує монолітність та високу міцність зведених конструкцій. Крім цього, може бути застосована всередині будівель для вирівнювання та затирання поверхонь стін, виконаних із зазначених вище блоків.

ВЛАСТИВОСТІ:
-вологостійка;
-морозостійка;
-паропроникна;
-висока адгезія;
- екологічно безпечна;
- подовжений робочий час.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ:
Суху суміш слід поступово всипати в ємність, що містить необхідну кількість чистої холодної води (температура води +15оС до + 25оС) з розрахунку 5-6 літрів води на 25 кг  сухої суміші, перемішуючи за допомогою низькообертової дрилі-мішалки до отримання однорідної маси без грудок. Відставити на час дозрівання, що становить 5 хв. і знову ретельно перемішати. Розчин повинен мати консистенцію густої сметани, але зубчики, що утворилися після "розчісування"  нанесеного розчину зубчастою гладилкою, не повинні розпливатися. Затверділу масу не змішувати з водою або свіжим матеріалом.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Готову суміш  KLEYZER KS наносять рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя і розрівнюють зубчастим шпателем. Рекомендована товщина робочого шва від 5 до 25 мм. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря, і складає мінімум 24 години. Блоки встановлюються на розподілену розчинну суміш, а їх положення коригується за допомогою гумового молотка протягом  3-х хвилин після укладання. Вичавлений із швів надлишок розчину слід енергійним рухом зібрати кельмою. Роботи слід проводити в сухих умовах при температурі основи від +15оС до + 25оС. Після закінчення робіт інструмент необхідно вимити. При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації.
Яндекс.Метрика